Osta Sheba & Cesar tooteid

ja VÕIDA:

1 X ROBOTTOLMUIMEJA

10 X Sheba või Cesar kinkekotti

Kampaaniaperiood

01.11 – 30.11.2019

Võitjad on:

Robottolmuimeja – Triin Toomesaar

Sheba või Cesar kinkekott:

Tiia Erlenheim

Angela Zirk

Indrek Maasleib

Mariina Libert

Urvi Grossfeldt

Zanna Silla

Marvi Vahemaa

Marge Puranen

Alvar Ottep

Palju õnne kõikidele võitjatele!

 

Registreerige oma tšekk siin:

KAMPAANIA REEGLID

Sheba&Cesar „Osta Sheba või Cesar tooteid ja võida robottolmuimeja“ tarbijakampaania reeglid:

1.    Sheba&Cesar „Osta Sheba või Cesar tooteid ja võida robottolmuimeja“ on alates 01.11.2019. kuni 30.11.2019. toimuv tarbijamäng (edaspidi Kampaania), mida korraldab Sanitex OÜ, Graniidi tee 1, Rae küla, Rae vald, Harjumaa, Eesti, 75310, registrikood: 11931003, telefon:  +372 622 6399, e-mail: sanitex.estonia@sanitex.eu (edaspidi Korraldaja).
2.    Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik Korraldaja otsused Kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
3.    Kampaania toimub kõigis Eesti Vabariigi territooriumil asuvates Comarketi, Aldaris RR Lektuse, iseseisvate väikepoodide ja Keila TÜ kauplustes.
4.    Kampaanias osalevad kõik Sheba ja Cesar tooted.
5.    Kampaanias osalemiseks tuleb osta punktis 3 mainitud kauplustest üks mistahes Sheba või Cesar toode ning registreerida ostutšekk aadressil: https://www.tarbijamang.eu/sheba/
6.    Kampaanias osaleja saab ühe ostuga registreerida loomisisse ühel korral. Näiteks, kui sama ostukorraga (ostutšekiga) on ostetud kauplusest kaks Sheba või Cesar toodet, saab ostja Kampaania auhindade loosimises osaleda antud ostutšekiga ühel korral.
7.    Kampaania auhinnafond:
Peaauhinnaks 1 x robottolmuimeja;
Lisaauhindadeks on 10 x Sheba või Cesar toodetega kingipakki.
8.    Kõik kampaania auhinnad loositakse välja kampaania lõppedes hiljemalt 06.12.2019 ja võitja nimi avaldatakse Kampaania veebilehel https://www.tarbijamang.eu/sheba/  hiljemalt 13.12.2019.
9.    Võitjale saadetakse auhinna kättesaamise kohta infokiri e-postile või telefoninumbrile, misjärel võitja peab korraldajaga ühendust võtma ja täpsustama auhinna kättesaamise detailid.
10.    Juhul, kui võitja ei vasta Korraldaja poolt kehtestatud Kampaania tingimustele või kui auhinna võitja ei ole hiljemalt ühe kuu jooksul alates loosimisest olnud kättesaadav kontaktandmetelt, mille auhinna võitja on Kampaanias registreerumisel edastanud, on Korraldajal õigus jätta talle auhind üle andmata.
11.   Kampaania auhinda ei saa võita kampaania korraldamisega otseselt seotud inimesed ja nende pereliikmed.
12.    Kampaania auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega maksta välja rahas.
13.    Auhinna võitjale üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub Kampaania Korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.
13.    Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja/või auhind võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt Kampaanias osalejatele meedia vahendusel.
14.    Kampaania kohta saab lisainfot kodulehelt
https://www.tarbijamang.eu/sheba/, telefonil +372 622 6399 või e-posti aadressil sanitex.estonia@sanitex.eu. Kirjadele vastatakse kahe tööpäeva jooksul alates kirja kättesaamise kuupäevast.

sanitex.estonia@sanitex.eu

+372 622 6399